Elektryka i oświetlenie

Firma Manufaktura Projekt oferuje Państwu możliwość skorzystania z naszego doświadczenia przy naprawie różnego rodzaju usterek elektrycznych wewnątrz obiektów mieszkalnych i biurowych oraz na terenach otaczających. Projektujemy oraz wykonujemy oświetlenia terenów zielonych, opatrzone wizualizacjami.
Odpowiednie oświetlenie ogrodu dodaje mu uroku i sprawia, że można go podziwiać o każdej porze. W trakcie prac projektowych przyświeca nam myśl, aby oświetlenie było subtelne i pasowała do charakteru jaki przybrał ogród, aby wydobywało jego najważniejsze zalety i najistotniejsze elementy. Podkreślało to co w nim najpiękniejsze i najbardziej urzekające dla oczu. Stosowana przez nas gra świateł nie zakłóca pierwotnej kompozycji ogrodu i uwydatnia jego prawdziwy naturalny urok.


Pamiętamy jednocześnie o praktycznym zastosowaniu i technicznych właściwościach oświetlenia montowanego na terenach zielonych. Stosowany przez nas sprzęt oświetleniowy jest najlepszy jakościowo, posiada gwarancję żywotności, ekonomiczności i łatwość w obsłudze. Pozwala nam to zapewnić trwałość i niskie koszty użytkowania w połączeniu z efektywnością i wydajnością działania oświetlenia ogrodowego, które z powodzeniem służy zadowolonym klientom przez wiele lat.
Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia elektryczne, wiedzę teoretyczną popartą długoletnim doświadczeniem praktycznym. Użytkowany przez nas sprzęt posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.