System automatycznego nawadniania   Podlewanie należy do najważniejszych czynności jakie należy przeprowadzać na terenach zielonych. Proces ten powinien być wykonywany regularnie i równomiernie. W każdej dawce wody jaką dostarczamy musi być odpowiedniej jej ilości, która zaspokoi potrzeby roślin i zapewni im prawidłowy wzrost i rozwoju w całym okresie wegetacji. Dlatego warto trawniki oraz rabaty wyposażyć w wysokiej jakości system nawadniający pozwalający na utrzymanie każdego zakątka naszego ogrodu w idealnym stanie.

   Montowane i projektowane przez nas systemy nawadniające charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, równomiernością rozkładanej dawki polewowej i najlepszą wydajnością pracy. Ich działanie jest w pełni automatyczne, przyjazne środowisku i dostosowane do uwarunkowań danego ogrodu, w efekcie czego rośliny mają optymalne warunki do życia. Szczególnie przez nas polecane są systemy zarządzane przez „NEPTUN sterownik automatycznego nawadniania” idealnie sprawdzający się dla terenów zielonych przy osiedlach. Jest to innowacyjny sterownik wykorzystujący prognozy pogody na podstawie, których sam zdalnie ustala dawki wody jakie mają zostać zaaplikowane roślinom. Sterownik posiada możliwość zarządzania nim zarówno przez internet jak i ręcznie. Plusem tego rodzaju sterownika jest także możliwość tworzenia raportów na temat dobowego zużycia wody oraz generowania raportów z danego okresu polewowego.

   Podczas tworzenia systemów nawadniających nasza firma kładzie ogromny nacisk na niezawodność, dzięki czemu z powodzeniem mogą one służyć przez długie lata. Trwałość wykonania uzyskujemy za sprawą wykorzystania wysokiej jakości materiałów, a solidność dzięki wykorzystaniu w trakcie pracy profesjonalnych narzędzi i fachowej wiedzy. Projektowane i wykonywane przez naszą firmę systemy nawadniające charakteryzują się wygodą i wysokim poziomem ergonomii. Co istotne, ich obsługa jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalistycznego szkolenia.