Pielęgnacja zieleni
   Utrzymanie terenów zieleni należy do naszej głównej aktywności.
   Pielęgnacją zieleni zajmujemy się na terenach wspólnot osiedlowych jak również na prywatnych posesjach. Prowadzimy serwis dla bardzo wymagających klientów. W tym wypadku musimy wykazywać się wyjątkową dbałością o szczegóły. Spełniamy najwyższe standardy. Działamy na terenie miasta Warszawa, ale można nas również spotkać w Łomiankach, Konstancinie, Podkowie Leśnej, Zalesiu, Piasecznie, Izabelinie. Zwykle po zaprojektowaniu oraz wykonaniu ogrodu klienci powierzają nam stałą opiekę nad obiektem.


   Nasza firma posiada Architektów Krajobrazu, którzy wykonają dla Państwa projekty zagospodarowania terenu wraz z wizualizacją. Tworzone koncepcje zawierają dobór gatunków roślin, ich charakterystykę oraz zalecenia pielęgnacyjne. Realizowane przez nas obiekty zgodnie z życzeniami Inwestorów wyposażamy w niezbędne elementy „małej architektury” taki jak: ławki, fontanny, rzeźby, oświetlenie. Nasze ogrody zawierają wszystko to co umożliwia pełne korzystanie z zaadaptowanej przestrzeni. Zamienimy smutny fragment zieleni w raj dla ludzi pragnących odpocząć lub żądnych zabawy dzieci. W trakcie tworzenia koncepcji w harmoniczny sposób łączymy estetykę z ergonomią, dzięki czemu ogród staje się nie tylko piękny, ale również użyteczny i wygodny. Kierujemy się przy tym maksymą trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.


   Konkurencyjna cena i pełna fachowość wykonania gwarantują, że niezależnie od potrzeb i upodobań, jakość naszych projektów oraz ich realizacja będą stały na najwyższym poziomie.